ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Για την ολοκλήρωση της εγγραφής τους οι εισαχθέντες φοιτητές στο Τμήμα Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος θα πρέπει να αποστείλουν ταχυδρομικά ( συστημένα ή παράδοση οίκοι) στη Γραμματεία του Τμήματος έως και την 30η Σεπτεμβρίου 2021 τα παρακάτω δικαιολογητικά:

1. Την ηλεκτρονική εγγραφή υπογεγραμμένη.
  2. Φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου ή του αποδεικτικού του σχολείου αποφοίτησης.
  3. Δύο (2) μικρές φωτογραφίες
  4. Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας.
  5. Υπεύθυνη Δήλωση για την Ξένη Γλώσσα που επιλέγουν να παρακολουθήσουν (Αγγλικά ή Γαλλικά ή Ιταλικά ή Γερμανικά)

Αγαπητοί πρωτοετείς,

Μετά την ολοκλήρωση της εγγραφή σας, θα λάβετε με sms στο κινητό τηλέφωνο που έχετε δηλώσει το «όνομα χρήστη» και τον «κωδικό πρόσβασης» που θα χρησιμοποιείτε στο εξής για την πρόσβαση στον ιδρυματικό σας λογαριασμό, για την έκδοση ακαδημαϊκής ταυτότητας (πάσο) και στις υπόλοιπες διαδικτυακές εφαρμογές της ηλεκτρονικής γραμματείας και του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Παρακαλούμε να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Τμήματος για την έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωσή σας.

Μπορείτε  να επικοινωνείτε με τη Γραμματεία του Τμήματος είτε ηλεκτρονικά στο email: g-agr@uth.gr, είτε τηλεφωνικά στα τηλέφωνα (2421093155, 93151, 93161) καθημερινά από 11.00 έως 13.00.

Καλή Ακαδημαϊκή χρονιά