Ανακοίνωση για το μάθηκα της Γαλλικής γλώσσας

Το μάθημα γαλλικής γλώσσας για πανεπιστημιακούς σκοπούς (Γαλλικά ΙΙ) που θα πραγματοποιώ το εαρινό εξάμηνο, θα γίνεται κάθε Παρασκευή 12:00-14:15 στην αίθουσα Γ (Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Πεδίον Άρεως), καθώς δεν υπάρχει διαθέσιμη αίθουσα στο Παραλιακό Συγκρότημα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την προώθηση του μειλ στους συναδέλφους σας που ασχολούνται με το πρόγραμμα, προκειμένου να  εντάξουν την μέρα, ώρα και αίθουσα διεξαγωγής του μαθήματος Γαλλικά ΙΙ στο ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος σας, για να ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/φοιτήτριες.

Επειδή το μάθημα γαλλικής γλώσσας για πανεπιστημιακούς σκοπούς είναι διατμηματικό (διδάσκεται σε φοιτητές διαφορετικών τμημάτων) και σε ορισμένα τμήματα τα μαθήματα του εαρινού θα ξεκινήσουν στις 28.02, το πρώτο μάθημα του εαρινού εξαμήνου, θα πραγματοποιηθεί στις 04.03.