ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ

ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Για την ολοκλήρωση της εγγραφής τους οι εισαχθέντες φοιτητές στο Τμήμα Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος θα πρέπει να αποστείλουν ταχυδρομικά (συστημένα ή παράδοση οίκοι) στη Γραμματεία του Τμήματος έως και την                   1η Οκτωβρίου 2020 τα παρακάτω δικαιολογητικά:

1. Την ηλεκτρονική εγγραφή υπογεγραμμένη.
  2. Φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου ή του αποδεικτικού του σχολείου αποφοίτησης.
  3. Δύο (2) μικρές φωτογραφίες.
  4. Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας.
  5. Υπεύθυνη Δήλωση για την Ξένη Γλώσσα που επιλέγουν να παρακολουθήσουν ( Αγγλικά ή Γαλλικά  ή Ιταλικά ή Γερμανικά)

Διεύθυνση Αποστολής Εγγράφων

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Τμήμα Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και

Αγροτικού Περιβάλλοντος

Οδός Φυτόκου, Ν. Ιωνία Μαγνησίας

Τ.Κ. 38446

Τηλ.: 2421093151

Μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής σας, θα λάβετε με sms στο κινητό τηλέφωνο που έχετε δηλώσει το «όνομα χρήστη» και ο «κωδικός πρόσβασης» που θα χρησιμοποιείτε στο εξής για την πρόσβαση στον ιδρυματικό σας λογαριασμό, για την έκδοση ακαδημαϊκής ταυτότητας (πάσο) και στις υπόλοιπες διαδικτυακές εφαρμογές της ηλεκτρονικής γραμματείας και του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Καλή Ακαδημαϊκή Χρονιά!